Teamsponsors

Hart van Velp

Net als in 2015 is  Hart van Velp in 2017 shirtsponsor. In 2016 was Hart...

YaWorks

YaWorks B.V. is sinds 2016 shirtsponsor van Team Nanoek. http://www.yaworks.nl  

Van Panhuis Bouw

Van Panhuis Bouw is in 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.panhuisbouw.nl

Cortex

Cortex is in 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana www.cortex.nl

SOS Matrozenkoor

Het SOS Matrozenkoor is in 2016 shirtsponsor van Team Nanoek http://www.sosmatrozenkoor.nl

COT B.V.

COT is al enkele jaren een trouwe sponsor van Team Iris tijdens de Stofwisseltour. http://www.cot-nl.com

CEWE Nederland

CEWE Nederland is in 2017 shirtsponsor van Team Serra & Dana. www.cewe-fotoservice.nl  

Flowcomm

Flowcomm is in 2017 shirtsponsor van Team Nanoek www.flowcomm.nl  

Hotel Ruwenberg

Hotel Ruwenberg is in 2017  sponsor van Team Nanoek. www.ruwenberg.nl

RES Nederland

RES is in 2017 shirtsponsor van Team Nanoek https://res.com

Pharmamatch

Pharmamatch is in 2017 shirtsponsor van Team Serra en Dana. http://www.pharmamatch.nl

The Giftmakers

The Giftmakers zijn in 2017 sponsor van Team Iris. www.giftmakers.nl

TVM Verzekeringen

TVM Verzekeringen is sinds 2016 shirtsponsor van Team for All www.tvm.nl  

Team Sobi

Sobi is in 2017 sponsor van Team Metabole Specialisten www.sobi.com  

CAM IT

CAM IT is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek www.cam.nl

Mojo Disco

Mojo Disco is sinds 2016 shirtsponsor van Team for All. http://www.mojodisco.nl

Pincvision

Pincvision is in 2017 shirtsponsor van Team for All. https://www.pincvision.com  

CXCompany

CXCompany is in 2017 shirtsponsor van Team Cilia. www.cxcompany.com  

The Square Mile

The Square Mile is i n2017 shirtsponsor van Team Cilia. thesquaremile.nl 

Loopgroep03

Loopgroep03 uit Haarlem is sinds 2017 shirtsponsor van Team Cilia. http://www.loopgroep03.nl  

Remeha

Remeha is sinds 2015 shirtsponsor van Team Nanoek. www.remeha.nl

KSB Nederland

KSB Nederland B.V. is in 2017 shirtsponsor van Team Cilia https://www.ksb.com/ksb-nl/  

Fast administratiekantoor

Fast is in 2017 shirtsponsor van Team Cilia http://fastfast.nl 

Bandenservice Haarlem

Bandenservice Haarlem is in 2017 shirtsponsor van Team Iris www.bandenservice-haarlem.nl

Borsboom

Borsboom accountants is in 2017 shirtsponsor van Team Cilia http://www.borsboom-accountants.nl

Schoonderwoerd Vlees

Schoonderwoerd Vlees is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel. http://www.schoonderwoerdvlees.nl

Grant Thornton

Grant Thornton Accountants en Adviseurs is in 2017 sponsor van Team Cilia http://www.gt.nl

Brecheisen

Brecheisen is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel http://www.brecheisen.nl  

Da Vinci Laboratory Solutions

Da Vinci Laboratory Solutions is sinds 2016 shirtsponsor van Team Iris http://www.davinci-ls.com/nl/

GEP Engineering

Gep Engineering is sinds 2017 shirtsponsor van Team Bram http://www.gep-engineering.nl

Patina

Patina is sinds 2016 shirtsponsor van Team Bram http://www.patina.nl

Thille Bouwt

Thille Bouwt is sinds 2016 Shirtsponsor van Team Bram http://www.thillebouwt.nl  

Eigen Huis Keukens

Eigen Huis Keukens is sinds 2016 shirtsponsor van Team Axel http://www.eigenhuiskeukens.nl

Valthe

Stichting Goede Doelen Valthe is in 2017 shirtsponsor van Team Nanoek. Kijk voor...

Bouwkundig Adviesbureau Buis

Bouwkundig Adviesbureau Buis is in 2017 shirtsponsor van Team Axel http://www.basbuis.nl

De Bont Retail

De Bont Retail is sinds 2017 shirt sponsor van Team Axel. http://debontretail.nl

Agilent

Agilent Technologies is sinds 2016 shirtsponsor van Team Iris. http://www.agilent.com/home  

Sharepaint

Sharepaint is sinds 2017 shirtsponsor van Team Lucas  Website van Sharepaint.

Ripassa

Ripassa is sinds 2017 shirtsponsor van Team Axel

JSB Nederland

JSB is sinds 2017 shirtsponsor van Team Iris http://www.go-jsb.nl

AMC Amsterdam

Het AMC is in 2017 shirtsponsor van Team Metabole Specialisten

Utrecht Skate Skateparafe

De Utrecht Skate Parade USP is in 2017 shirtsponsor van Team Axel

Huussen Elektro

Huussen Elektro is in 2017 shirtsponsor van Team Axel http://www.huussenelektro.nl 

Rene Singer

Rene Singer is sinds 2016 Teamsponsor van Team Kids4Lucas http://www.renesinger.nl  

AH Bouwens

AH Bouwens is in 2017 shirtsponsor van Team Iris http://www.ahbouwens.nl

Rijnswaard

Steenfabriek Rijswaard sinds 2016 shirtsponsor van Team Trots op Fenne* https://rijswaard.nl  

Insecon

InSeCon is in 2017 shirtsponsor van Team Serre en Dana https://insecon.nl  

FM Insight

FM Insight is in 2017 shirtsponsor van Team Emma. http://www.fminsap.nl  

De Vreeden

De Vreeden is in 2017 shirtsponsor van de Nederlandse Waterpolomannen. http://www.devreeden.nl  

Axel Foundation

De Axel Foundation is in 2017 shirtsponsor van de Nederlandse Waterpolomannen. www.axelfoundation.nl

Mastwijk

Mastwijk tweewielers is in 2017 shirtsponsor van de Nederlandse Waterpolomannen. http://www.mastwijktweewielers.nl

Thomas Cultuurtechniek

Thomas Cultuurtechniek is in 2017 shirtsponsor van Euronext voor Team Axel www.thomascultuurtechniek.nl 

Webbtraders

Webbtraders is in 2017 shirtsponsor van Euronext voor Team Axel. http://www.webbtraders.com

Van Markus

van Markus autoschadebedrijf is in 2017 shirtsponsor van Team Axel. http://www.vanmarkustautoschade.nl

Ladies Circle Dronten

Ladies Circle Dronten is  in 2017 shirtsponsor van Team Charel* en Stan*

Protief Business

Protief Business is in 2017 shirtsponsor van Team Charel* en Stan*. http://www.protief.nl

Protief Persoonlijk

Protief Persoonlijk is in 2017 shirtsponsor van Team Charel* en Stan*. www.protief.nl

Logo Beau

Beau is de jongere zus van Charel(*) en Stan (*). Beau is heel actief voor haar zus...

Donaties

Jouw donatie is welkom op Rabobankrekening 1076.95.022 t.n.v. Stichting Stofwisselkracht

IBAN : NL41RABO0107695022
BIC : RABONL2U
KvK : 55500013
ANBI : 84 814